Достапни линкови

Самитот Бајден - Путин не е награда за Москва


Самитот Бајден - Путин не е награда за Москва
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:43 0:00

Некои републикански законодавци во САД сметаат дека самитот требало да биде откажан поради инцидентот во Белорусија, кога во Минск беше принудно слетан авион и уапсен новинар.

Категории

XS
SM
MD
LG