Достапни линкови

Саем на смртта во Русија

Московскиот саем со сјајни опции за погреб доби мрачно значење бидејќи стотици Руси умираат секој ден од ковид-19.

Вчитај повеќе

16x9 Image

Гоце Атанасов

Со новинарство започна да се занимава за време на студиите по новинарство во Скопје. Работел во Млад борец, Нова Македонија, Македонската радио телевизија, А1 телевизијата и во Дојче Веле, а во Радио Слободна Европа е од започнувањето на емитувањето на македонски јазик.

Категории

XS
SM
MD
LG