Достапни линкови

САД немаат потврда за НЛО


САД немаат потврда за НЛО
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:09 0:00

Претставници на Пентагон на сослушувањето во Конгресот не открија дополнителни информации од нивната тековна истрага за стотици необјаснети феномени на небото. Но, тие наведоа дека нова работна група ќе ги координира напорите за собирање податоци за евентулани случаи на НЛО.

Категории

XS
SM
MD
LG