Достапни линкови

Руско гранатирање врз цивилни згради во Украина, тројца загинати


Руско гранатирање врз цивилни згради во Украина, тројца загинати
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:12 0:00

Руски ракети погодиле станбени згради во Запорожје. Има жртви и повредени. Според украински извори, во изминатата ноќ биле гранатирани и други градови во Украина.

Категории

XS
SM
MD
LG