Достапни линкови

Руски војници одбиваат да се борат во Украина


Руски војници одбиваат да се борат во Украина
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:02 0:00

На видео, снимено од руски војник, се гледа како некои војници не сакаат да го послушаат претпоставениот и да одат да се борат во Украина. Потоа, тие биле затворени, сведочи фотографија на еден од војниците.

Категории

XS
SM
MD
LG