Достапни линкови

Руски војник: Командант избоде Украинка до смрт


Руски војник: Командант избоде Украинка до смрт
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:40 0:00

Руски командант избодел до смрт постара Украинка за време на хаотичното повлекување од Изум во септември, вели војник од неговата единица. Доказите за наводното воено злосторство првпат се појавија од телефонско пресретнување на украинското разузнавање...

Категории

XS
SM
MD
LG