Достапни линкови

Роднините на жртвите без информации, „Беса транс“ затворена


Роднините на жртвите без информации, „Беса транс“ затворена
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:14 0:00

Роднини и блиски на жртвите од сообраќајната несреќа на македонскиот автобус во Бугарија, чекаа денеска пред канцеларијата на Беса турс, но таа беше затворена. Македонската влада прогласи тридневна жалост.

Категории

XS
SM
MD
LG