Достапни линкови

Утринско возење со автобус во Скопје


Утринско возење со автобус во Скопје
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:05 0:00

Доцнење, преполни постојки и автобуси,откако приватните автобуси не сообрааќат, дел од граѓаните се жалат на намалената фреквенција на линиите, преполните постојки и автобуси, поради што велат дека често пати се случува да доцнат, да патуваат предолго или да бараат алтернативи за превоз.

Категории

XS
SM
MD
LG