Достапни линкови

Репортажа: со љубов против предрасудите


Репортажа: со љубов против предрасудите
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:28 0:00

Непроспиените ноќи на семејството Илиоски од Скопје и нивната искрена родителска љубов и големи напори беа причина малиот Иван кој има заостанување во развојот да се почувствува сакано. Овие деца, како што велат, знаат да возратат многу повеќе. Згрижувачките семејства во борба против предрасудите.

Категории

XS
SM
MD
LG