Достапни линкови

Ред дупки, ред патарини на автопатиштата


Ред дупки, ред патарини на автопатиштата
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:46 0:00

Дупките и нерамнините ги красат автопатиштата во земјата, но тоа не ги спречува надлежните да наплаќаат патарини.

Категории

XS
SM
MD
LG