Достапни линкови

Редици пред затворите во Белорусија


Редици пред затворите во Белорусија
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:24 0:00

Пред затворите во Белорусија секојдневно се собираат роднини на затворените анти-владини демонстранти, но пакети можат да им доставуваат само еднаш неделно. Многумина воопшто не знаат што се случува со нивните блиски.

Погледни ги коментарите

Категории

XS
SM
MD
LG