Достапни линкови

Рамковен договор - соживот во сиромаштија


Рамковен договор - соживот во сиромаштија
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:50 0:00

Рамковниот договор донесе мир, поправична застапеност на заедниците во општествениот животот, но животот на граѓаните остана тежок. 21 година по неговото потпишување, соживот има, ама пари и правда нема.

Категории

XS
SM
MD
LG