Достапни линкови

„Путин ќе остане сам во неговиот бункер“: Московјаните за војната во Украина


„Путин ќе остане сам во неговиот бункер“: Московјаните за војната во Украина
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:46 0:00

РСЕ ги праша луѓето во Москва што мислат за тоа како се одвива војната во Украина - за која рускиот претседател Владимир Путин тврди дека е „специјална воена операција“.

Категории

XS
SM
MD
LG