Достапни линкови

Протест против „продажбата на историјата“


Протест против „продажбата на историјата“
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:26 0:00

Со звуците на сирените за тревожење и транспарент „Оставка на Заев, слободна на народот“, неколку стотини граѓани во организација на ВМРО ДПМНЕ, денеска протестираа пред владата, против како што велат, продажбата на историјата од страна на премиерот Зоран Заев.

XS
SM
MD
LG