Достапни линкови

Протест на националисти во Белград за подршка на Србите на Косово


Протест на националисти во Белград за подршка на Србите на Косово
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:06 0:00

Околу 1000 националисти се собраа синоќа (12.12.2022) во Белград на протест за подршка на Србите на Косово. Носеа српски и руски знамиња, како и знаме со мапата на косово во боите на Србија.

Категории

XS
SM
MD
LG