Достапни линкови

Протести против анти ковид мерките

Во повеќе држави во светот, во изминатиот викенд се одржаа протести, некаде и насилни, против новите мерки за заштита од Ковид 19 и новите рестрикции.

Вчитај повеќе

Фејсбук форум

Категории

XS
SM
MD
LG