Достапни линкови

Пречеците на Нова година низ целиот свет


Пречеците на Нова година низ целиот свет
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:52 0:00

Колку време е потребно една година да се замени со друга? Одговорот е: 26 часа.

Категории

XS
SM
MD
LG