Достапни линкови

Предизборната кампања 2020

Предизборната кампања официјално започна на 24 јуни, а ќе трае до 12 јули на полноќ. Партиите на терен ја презентираат нивната програма, а низ земјата насекаде се билборди со водечките кандидати за пратеници.

Вчитај повеќе

Категории

XS
SM
MD
LG