Достапни линкови

По шест години со велосипед, стана првак во цикло крос


По шест години со велосипед, стана првак во цикло крос
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:49 0:00

Кирил Марковски, 23 годишен велосипедист, реди успеси постојано. Последниот успех е државен шампион во цикло крос категоријата. Но, вели дека не добива никакви привилегии од институциите. Што има да порача тој?

Категории

XS
SM
MD
LG