Достапни линкови

Почнати - недовршени, згради, фасади, запуштени објекти...


Почнати - недовршени, згради, фасади, запуштени објекти...
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:39 0:00

Десетици градби во Скопје зјаат запуштени или полуизградени со години наназад. Надлежните креваат раменици.

Категории

XS
SM
MD
LG