Достапни линкови

Потрага по енергенси во пет до 12


Потрага по енергенси во пет до 12
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:57 0:00

Функционери изминатиот период беа во посета на земјите од регионот за да договорат набавка на енергенси, за производство на струја и за затоплување, но засега „црно-на бело“ се само јагленот и мазутот од Грција. Во меѓувреме власта апелира граѓаните да не се грижат.

Категории

XS
SM
MD
LG