Достапни линкови

Последици од руските гранатирања во Украина


Последици од руските гранатирања во Украина
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:08 0:00

Видео од дрон од последиците на руските гранатирања врз цивилни цели во Украина. Уништени школи, продавници, станбени објекти, болници.

Категории

XS
SM
MD
LG