Достапни линкови

Пораки од младите за младите


Пораки од младите за младите
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:53 0:00

Млади од Македонија со различни професии, пасии, интереси и соништа, изминатата година пред камерата на РСЕ ги пратија своите пораки до младите и институциите во земјава. Во овој микс се потсетуваме на дел од нивните приказни.

Категории

XS
SM
MD
LG