Достапни линкови

Поразени победници


Поразени победници
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:41 0:00

По првиот круг претседателски избори, сите се прогласија за победници. Но, секој и по нешто загуби. За вториот круг, останува неизвесен цензусот.

XS
SM
MD
LG