Достапни линкови

Полициски акции и огради за мигрантите во Србија


Полициски акции и огради за мигрантите во Србија
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:06 0:00

Мигрантите кои се обидуваат да влезат во Унгарија, преку Србија, се соочуваат со многу предизвици. Од полициски акции, огради, па и „средби“ со крајно десничарски групации.

Категории

XS
SM
MD
LG