Достапни линкови

Пешевски: Владата води социјален монолог


Пешевски: Владата води социјален монолог
please wait

No media source currently available

0:00 0:14:29 0:00

Ќе размислиме дали ќе присуствуваме на следните седници на Економско-социјалниот дијалог бидејќи Владата игра задкулисно и сето тоа што сме го договориле на маса, таа го изигрува преку закони донесени по брза постапка, вели потпретседателот на ССМ Иван Пешевски.

Категории

XS
SM
MD
LG