Достапни линкови

Пет поенти за третиот ковид бран


Пет поенти за третиот ковид бран
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:53 0:00

Бранот е најсилен, но мерките најмалку рестриктивни. Здравствените власти повикуваат на лична совест и свест на граѓаните и велат постојните мерки треба да дадат резултати. Вакцинацијата почна, но можеше ли подобро?

Категории

XS
SM
MD
LG