Достапни линкови

Пет поенти за приоритетите на новата влада


Пет поенти за приоритетите на новата влада
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:29 0:00

Премиерот Димитар Ковачевски ги објави приоритетите на новата влада, а денеска и ја превзеде функцијата од сега веќе екс премиерот Зоран Заев. Колку се реални неговите ветувања и планови и за колку време можат да се реализираат?

Категории

XS
SM
MD
LG