Достапни линкови

Евентуална промена на границите Косово - Србија да нема домино ефект


Евентуална промена на границите Косово - Србија да нема домино ефект
please wait

No media source currently available

0:00 0:14:24 0:00

Коронавирусот, изборите и безбедносните предизвици, се темите на разговор во неделното интервју со претседателот Стево Пендаровски. Според Пендаровски, владата можеше и подобро да се справи со коронавирусот.

Категории

XS
SM
MD
LG