Достапни линкови

Партиските функционери се растрчаа низ Македонија во изборна година

Владините функционери се растрчаа за поддршка на локалните власти од владејачката партија кои промовираат проекти во рамки на караванот „Најдоброто за нашата општина“. И најголемата опозициска партија, ВМРО-ДПМНЕ, е на терен, тие организираат тематски трибини на кои гостуваат и поранешни функционери.

Вчитај повеќе

Категории

XS
SM
MD
LG