Достапни линкови

Паричникот сѐ потенок, животот сѐ поскап


Паричникот сѐ потенок, животот сѐ поскап
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:44 0:00

Растот на цената на енергенсите, мерките за спречување на ширењето на ковид-19 и зголемената инфлација ги намалуваат приходите на многу луѓе во светот. Како да се преживее со сѐ потенкиот домашен буџет?

Категории

XS
SM
MD
LG