Достапни линкови

„Отворен Балкан“ го отвори Саемот за вино во Белград

На 1 септември беше отворен првиот меѓународен саем на вино на Саемот во Белград, кој се одржува како дел од регионалната иницијатива „Отворен Балкан“.


Вчитај повеќе

Категории

XS
SM
MD
LG