Достапни линкови

Оптимизам пред ЕУРО 2020


Оптимизам пред ЕУРО 2020
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:07 0:00

Граѓаните кои ги анкетиравме велат дека очекуваат црвено жолтите да се изборат за пласман во втората фаза на европското фудбалско првенство. Натпреварите ќе ги следат покрај телевизор, а кафулињата и рестораните се подготвуваат да ги пречекаат фановите.

Категории

XS
SM
MD
LG