Достапни линкови

Опасна руина во центарот на Скопје


Опасна руина во центарот на Скопје
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:16 0:00

Некогаш беше гордост за Скопје, ама сега поранешната зграда на „Технометал Вардар“ е голема опасност за тие што се движат во нејзината околина. Објектот доби сопственик на почетокот на годинава, што само ги влоши работите.

Категории

XS
SM
MD
LG