Достапни линкови

Од штипскиот подрум до вселената, со иновациите на Стефан


Од штипскиот подрум до вселената, со иновациите на Стефан
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:38 0:00

Во еден штипски подрум, младиот Стефан создава машини, дизајнира, изработува и тестира печатени плочки и се надева дека еден ден неговите иновации би можеле да го лансираат до вселената.

Категории

XS
SM
MD
LG