Достапни линкови

Одмазда одозгора: стари украински хеликоптери напаѓаат руски позиции

Хеликоптери од советската ера обезбедуваат воздушна поддршка за украинските војници додека ги бараат руските позиции на линијата на фронтот во близина на Керсон.


Вчитај повеќе

Категории

XS
SM
MD
LG