Достапни линкови

Нови поскапувања, нови главоболки


Нови поскапувања, нови главоболки
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:12 0:00

Новите, повисоки цени на струјата, горивата и прехранбените производи им предизвикаа нови маки на граѓаните и покрај зголемувањето на минималната плата, која не стигнува за задоволување на основните потреби. Од една во друга криза и како растат цените. Погледнете го видеото со графичкото објаснување на РСЕ

Категории

XS
SM
MD
LG