Достапни линкови

Ниските пензии ги мачат Македонците


Ниските пензии ги мачат Македонците
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:51 0:00

Пензионерите постојано се жалат на ниските примања, додека владата постојано нагласува дека врши усогласување на пензиите со порастот на животните трошоци.

XS
SM
MD
LG