Достапни линкови

„Не ми пречат предрасудите за жените и кикбоксот“


„Не ми пречат предрасудите за жените и кикбоксот“
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:44 0:00

Средношколката Миа Тодорова на интернет е позната како популарна „тиктокерка“, а во спортските кругови како девојката која собира медали во кикбокс. Кога влегува во рингот, ги тргнува предрасудите настрана и ужива во секоја доза адреналин која ја добива спортувајќи.

Категории

XS
SM
MD
LG