Достапни линкови

Нема политичар без амбиции, но сега целите на државата се побитни од претседателска кандидатура


Нема политичар без амбиции, но сега целите на државата се побитни од претседателска кандидатура
please wait

No media source currently available

0:00 0:14:23 0:00

Министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски ги отфрла обвинувањата на опозицијата дека „фаворизира“ одредени криминални групи во државата. Спасовски вели дека најголем дел од криминалците се веќе во затвор, а борбата продолжува против тие кои се занимаваат со рекет, закани и уцени.

Категории

XS
SM
MD
LG