Достапни линкови

„Немаме армија“ – руски доброволец чиј син загинал во Украина


„Немаме армија“ – руски доброволец чиј син загинал во Украина
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:11 0:00

Откако неговиот син, руски војник, загинал во Украина, Ринат Садиков доброволно им се приклучил на руските сили. Сега, се вратил дома и зборува за загинувањето на неговиот син и за разочараноста од состојбите со руската војска во Украина.

Категории

XS
SM
MD
LG