Достапни линкови

„Невидлива влада“ во Македонија


„Невидлива влада“ во Македонија
please wait

No media source currently available

0:00 0:08:14 0:00

Замислете земја без бирократија и со, како што велат некои, „невидлива влада“. Можно ли е тоа и во Македонија?

Категории

XS
SM
MD
LG