Достапни линкови

На источниот фронт на Украина

Нови фотографии покажуваат борби и уништување на цивилни области во и околу регионот на Донбас додека се наѕира очекуваната голема руска офанзива на истокот на Украина.

Вчитај повеќе

Категории

XS
SM
MD
LG