Достапни линкови

На Денот на победата над фашизмот, Путин на парада, Зеленски во празен град


На Денот на победата над фашизмот, Путин на парада, Зеленски во празен град
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:17 0:00

На Денот на победата над фашизмот, 9-ти Мај, рускиот претседател Путин и украинскиот претседател Зеленски се обратија на народот. Едниот во живо, пред 33 воени единици и над 10 000 војници, а другиот од празна улица во Киев, со видео.

Категории

XS
SM
MD
LG