Достапни линкови

На Деве Баир некои од автомобилите поминаа, па се вратија во Бугарија


На Деве Баир некои од автомобилите поминаа, па се вратија во Бугарија
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:02 0:00

На граничниот премин Деве Баир, некои автомобили со бугарски државјани поминаа, но некои и се вратија назад во Бугарија.

Категории

XS
SM
MD
LG