Достапни линкови

Најголемите грижи и ризици на луѓето во светот


Најголемите грижи и ризици на луѓето во светот
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:43 0:00

Пандемијата на коронавирусот го преокупира светот и стана опасност број еден за луѓето, иако има и некои кои не веруваат во тоа. Другите проблеми како да се заборавени и оставени настрана – да ги решаваме во некои поздрави времиња. Едно истражување деновиве покажа што луѓето сметаа дека е нивна најголема закана пред пандемијата.

XS
SM
MD
LG