Достапни линкови

Национална дебата за надминување на поделбите


Национална дебата за надминување на поделбите
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:08:28 0:00

Новиот претседател Стево Пендаровски најави дека една од главните задачи ќе му биде помирувањето. Граѓаните посакуваат тоа да се случи, но се скептични дека е можно. Се разбира, моќта е кај политичарите.

Категории

XS
SM
MD
LG