Достапни линкови

Музика во засолништата: Надеж среде војна


Музика во засолништата: Надеж среде војна
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:19 0:00

Пејачи и музичари, млади и стари, се снимени додека со музички изведби се обидуваат да го подигнат моралот на Украинците кои се засолнети во скривници, во метрото во Киев и други загрозени области низ земјата додека руската војна против Украина продолжува.

Категории

XS
SM
MD
LG