Достапни линкови

Московјани на прашањето: кога ќе заврши војната во Украина?


Московјани на прашањето: кога ќе заврши војната во Украина?
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:31 0:00

Од „Кога Путин ќе замине“ или „Кога Путин ќе умре“, до „Треба да однесеме посилно оружје таму“, или „Украина треба целосно да се избрише од лицето на Земјата“, РСЕ ги праша жителите на Москва кога мислат дека ќе заврши војната во Украина.

Категории

XS
SM
MD
LG