Достапни линкови

Модни маски во ерата на коронавирусот

Носењето маски за лице стана нова нормалност во многу земји во напорите за запирање на ширењето на коронавирусот. Во недостиг на маски за лице на глобално ниво, луѓето најдоа креативни начини да се заштитат.

Вчитај повеќе

Категории

XS
SM
MD
LG